Przedłużanie rzęs różnymi metodami

Jeśli nie jesteśmy zadowolone z naszych naturalnych rzęs, bo choć wydajemy mnóstwo pieniędzy na odżywki i tusze, a wciąż mamy rzęsy zbyt krótkie, cienkie i rzadkie, powinnyśmy pomyśleć o ich przedłużaniu. Nie musimy się obawiać, że będziemy wyglądać jak mocno umalowane „lalki” – do wyboru mamy cały szereg rozmaitych uzupełnień, które dają różny efekt. Najbardziej naturalnie będą wyglądać rzęsy 1:1. Metoda ta polega na tym, że do jednej „naszej” rzęsy zostaje doklejona jedna sztuczna. Uzupełnienia wykonane są z różnych materiałów i możemy zdecydować się na przykład na rzęsy syntetyczne, jedwabne, z domieszką lub też… wyczesywane z norek. Wiele kobiet za najlżejsze i najwygodniejsze uważa właśnie te jedwabne. Możemy też wybrać ich długość. Jeśli jakiś rodzaj rzęs nie jest dla nas komfortowy, warto spróbować innego – na pewno wśród tych wszystkich metod znajdziemy tę najbardziej dla nas odpowiednią.

Przedłużanie rzęs wykona dla nas kosmetyczka. Łódź to jedno z miast, w którym ten zabieg oferuje bardzo wiele salonów kosmetycznych [zobacz tu: https://światurody.com/lódz,kosmetyczka,9.html]. Kobiety najchętniej decydują się na niego w trakcie wakacji, kiedy z makijażem im nie po drodze, ze względu na upały czy chęć zaoszczędzenia czasu na urlopie. Jest to dobry pomysł, ponieważ sztuczne rzęsy podkreślają nasze spojrzenie na tyle, że tak naprawdę już w ogóle się nie musimy malować. Jeśli jednak chcemy, nic nie stoi na przeszkodzie, by używać eyelinera czy też cieni do powiek. Powinnyśmy jedynie unikać malowania samych rzęs. Uważajmy również na preparaty do demakijażu – nie powinny one zawierać olejków, ponieważ rozpuszczają one klej do rzęs. Oczywiście, demakijaż powinnyśmy usuwać ostrożnie, unikając tarcia rzęs. Poza tym nie wymagają one jakiejś specjalnej pielęgnacji. Możemy jedynie ograniczyć się do ich lekkiego przeczesywania czystą szczoteczką od tuszu – ale zwykle jest to potrzebne dopiero, gdy w miarę odrastania naszych naturalnych rzęs te sztuczne zmieniają kształt i ułożenie. Jeśli widzimy wyraźny odrost, możemy zdjąć sztuczne rzęsy za pomocą olejku, lub też udać się ponownie do kosmetyczki na ich uzupełnienie. Zazwyczaj jest to konieczne dopiero po około 3-4 tygodniach, dlatego też jest to tak wielka oszczędność czasu. Założenie rzęs zajmuje około 1,5 do 3 godzin, jakkolwiek wykwalifikowana kosmetyczka jest w stanie zrobić to nawet w godzinę.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>